Подружжя росіян попросило притулку в Україні

Подружжя росіян попросило притулку в Україні
Утікачі розповіли, що були вимушені закрити свій бізнес в РФ через погрози Об этом сообщает goodvin.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прикордонники Сумського загону у понеділок, 13 травня, затримали сімейну пару з Росії, яка незаконно перетнула кордон України з метою отримання політичного притулку. Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України.


Затримані відразу ж розповіли прикордонникам, що вони є подружжям і, минаючи російські пункти пропуску, тікають з Росії через переслідування в РФ з метою отримання політичного притулку в Україні.


У ході бесіди чоловік розповів, що більше десяти років займався прибутковим бізнесом, а саме — продажем автомобілів, через що піддавався постійному тиску і примусу платити данину від начальника одного з районних управлінь внутрішніх справ Москви.


«У 2010 році він був змушений закрити свій бізнес через постійні погрози та створення штучних перепон від представників влади», — сказано в повідомленні.


Росіянин додав, що згодом він створив свою інтернет-сторінку, на якій, в основному, висловлював невдоволення чинною владою РФ, негативно висловлювався щодо анексії Криму та дій РФ на міжнародній арені і рекламував інших російських опозиційних блогерів.


Повідомляється, що за його відкрите невдоволення діями Росії, які вона проводить на території України, ухвалення в РФ законів про фейки, заборону критики влади і коментування трагедії малайзійського Boing рейсу MH-17, з 2014 року на адресу опитуваного та членів його сім’ї почали надходити погрози з вимогою видалити опубліковані матеріали.


«У зв’язку з цим вони ухвалили рішення разом з дружиною незаконним чином потрапити на територію України і попросити політичного притулку», — констатували прикордонники.


Тривають перевірочні заходи.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/podruzhzhya-rosiyan-poprosilo-pritulku-v-ukrajini-593275.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя