Що таке сурогатне материнство?

Об этом сообщает donetskie.in.ua со ссылкой на СМИ.


Проблема безпліддя досить гостро стоїть в сучасному світі. За статистикою, одна з п’яти подружніх пар, приречена і не має можливості відчути радість батьківства і материнства. На щастя, законодавство України сприятливо ставиться до сучасних методів вирішення проблеми і послуги сурогатної матері вважаються повністю законними.


Сурогатне материнство – це достатньо нова репродуктивна технологія, при якій зачаття відбувається поза тілом сурогатної матері, а потім запліднені яйцеклітини переносяться в її матку. При цьому процедура характеризується укладенням договору між біологічними батьками і сурогатною матір’ю.


Жінки, які готові виносити дитину для бездітної сім’ї, можуть покращити своє матеріальне становище і забезпечити майбутнє своїх дітей. Сурогатна мама в Україні може заробити понад 16 тис. євро. Це непоганий бізнес, який приносить щастя іншим людям. Але, для участі в програмі недостатньо лише бажання, необхідно відповідати багатьом вимогам.


Далеко не кожна дівчина може претендувати на місце сурматері, яка буде допущена до виношування малюка.


Як стати сурогатною матір’ю в Україні?


Перш, ніж звернутися в медичний центр і пропонувати свої послуги, варто переконатися в тому, що Ви підходите для участі в програмі. Почнемо з того, що потрібно мати українське громадянство, чисте кримінальне минуле і хороші показники здоров’я. Якщо Ви хочете стати сурогатною мамою, будьте готові здати аналізи і пройти обстеження, які підтвердять відсутність спадкових та інфекційних захворювань.


За віком до виношування дитини допускаються кандидатки від 19 до 35 років. У жінки має бути як мінімум одна дитина. Якщо вона знаходиться в законних сімейних відносинах, знадобитися письмова згода від чоловіка.


Сурогатне материнство: основні етапи програми


Підготовка сурогатної мами в Україні основується на двох основних етапах: психологічна готовність і підготовка безпосередньо до процесу перенесення ембріона. Робота з психологом дуже важлива, адже до виношування малюка і передачі його генетичним батькам, необхідно правильно налаштуватись.


LiOMTJ6suNsZYg1-ROKnKbZgXid4075byQ7aMeuReZgzUq54thyv0HRggr246Cxf6IHuvsNRLt4vhaDnVpyf5-6jkWO3OsVuc3cVK0VqwRHiFPZZdvrb_dh0NycuPEhNob5ZNKJP


Етапи програми:


  • медичне обстеження сурогатної матері. В центрі сурогатного материнства Артеміда, досить ретельно підходять до цього етапу. Нам важливо запобігти незапланованих ризиків для здоров’я та самопочуття сурмами, тому всі тести проводять найкращі фахівці у нашій лабораторії;
  • підписання договору. Документ підписується трьома сторонами і завіряється нотаріусом;
  • передача авансу сурмамі;
  • процедура ЕКО;
  • контроль вагітності. На протязі всього часу вагітності за сурмамою закріплюється куратор, що покликаний допомагати та підтримувати її;
  • пологи;
  • передача дитини батькам і підписання документів. Після народження дитини, юрист центру допомагає заповнити всі необхідні документи;
  • виплата останньої частини винагороди. Протягом усієї вагітності сурмама отримує щомісячні виплати, але основна частина суми виплачується після появи дитини. Розмір і схему виплат обговорюють персонально з кожною сурогатною мамою перед підписанням договору.


Щоб бути впевненою в безпечності угоди і якості медичних послуг, вибирайте медичні клініки, які добре зарекомендували себе на ринку. З надійною підтримкою стати сурогатною мамою набагато простіше.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/sho-take-surogatne-materinstvo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя